Mobilny Doradca Klienta Biznesowego

Oferty pracy w Bartoszycach
Kontakt:

20 paź 2018, 22:49

Placówka bankowa jednej z największych sieci partnerskich w Polsce poszukuje osoby na stanowisko Mobilnego Doradcy Klienta Biznesowego.

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

- wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług

- doradztwo w zakresie produktów bankowych oraz badanie potrzeb klientów

- budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku

- kompleksowa obsługa klientów banku zgodnie z wewnętrznymi standardami jakości

- realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klienta biznesowego

- dobra znajomość produktów bankowych

- wykształcenie min średnie

- umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

- aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu

- wysoki poziomu motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

- samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjny system prowizyjny bez górnej granicy wynagrodzenia

- pracę od poniedziałku do piątku oraz elastyczny czas pracy - bo sam/a sobie zorganizujesz plan dnia

- wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

- szkolenie wprowadzające oraz rozwijające kompetencje.

Telefon: 511 462 134