Sprzedawca - Kasjer, Pisz - Abra S.A

Oferty pracy w Piszu
Kontakt:

21 paź 2018, 18:12

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

SPRZEDAWCA - KASJER
Miejsce pracy: Pisz

Jeżeli:
• Chcesz nauczyć się profesjonalnej sprzedaży lub pochwalić się swoim cennym doświadczeniem w tym zakresie
• Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz
• Lubisz skręcać meble i z łatwością czytasz instrukcje
• Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
• Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży
• Używasz komputera w życiu codziennym

A jeśli do tego jeszcze:
• Wyzwania motywują Cię do działania
• Swoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi
• Dobrze pracuje Ci się w zespole

Dołącz do nas.

Twoje zadania:
• Dbaj o wygląd ekspozycji w sklepie - skręcaj meble i ustawiaj je
• Doradzaj i pomagaj Klientowi w wyborze asortymentu
• Sprzedawaj produkty – od wielkości sprzedaży zależy Twoja premia
• Buduj przyjazne relacje z Klientem
• Przyjmuj dostawy i wydawaj Klientom zamówiony asortyment

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
• Szkolenia i rozwój

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Telefon: 12 296 83 29