Specjalista ds. Sprzedaży (branża opakowań)

Oferty pracy w Lidzbarku Warmińskim
Kontakt:

21 paź 2018, 18:49

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: BARTOSZYCE

Opis stanowiska:
- Podejmowanie działań handlowych niezbędnych dla utrzymania i zwiększenia sprzedaży.
- Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi Kontrahentami i pozyskiwanie nowych Klientów.
- Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej, specyfikacji produktów, wycen wyrobów.
- Realizowanie planu sprzedaży.
- Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym (eksport, B2B, marketing).
- Znajomość technik sprzedaży, technik negocjacyjnych.
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:
- Umowę o pracę oraz ubezpieczanie grupowe.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Niezbędne narzędzia pracy.
- Pracę stacjonarną w siedzibie Firmy w Bartoszycach.

Telefon: (22)8590216