Szef kuchni pilnie poszukiwany

Oferty pracy w Morągu
Kontakt:

21 paź 2018, 19:31

Ogłoszenie grzecznosciowe
Restauracja w Moragu(woj. Warmińsko-mazurskie) , ktora funkcjonuje od 1999r poszukuje szefa kuchni.
Zakres obowiązków:
• Organizacja i nadzór produkcji gastronomicznej;
• Koordynacja pracy zespołu mająca na celu optymalizację wyniku;
• Tworzenie, przygotowanie oferty kulinarnej (potraw i dań);
• Zapewnienie wysokiej jakości usług (potraw i dań),
• Wpływ na wielkość sprzedaży usług gastronomicznych, zapewnienie rentowności działalności gospodarczej,
• Prowadzenie magazynu – liczenie stanów magazynowych,
• Zapewnienie porządku i przestrzeganie zasad BHP oraz higieny w kuchni
• Dbanie o wizerunek restauracji organizowanych imprez,
• Współpraca z dostawcami - terminowe zamawianie i w odpowiednim czasie dostarczanie towarów.

Wymagamy:
• doświadczenie na podobnym stanowisku udokumentowane świadectwem pracy,
• Wysoka kultura osobista,
• Znajomość sztuki kulinarnej,
• Znajomość obsługi sprzętu kuchennego i technologii obróbki żywności,
• Koordynacja pracy zespołu, dobra organizacja pracy,
• Dbanie o koszty surowca,
• Dyspozycyjność, elastyczność czasu pracy, uczciwość, odpowiedzialność, innowacyjność,
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Zapewniamy:
• Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• Możliwość rozwoju

Informacje pod nr 89 757 25 85 lub 509177098