Kierownik Sali/ Menager

Oferty pracy w Morągu
Kontakt:

21 paź 2018, 19:31

Ogłoszenie grzecznościowe Restauracja ist. od 1999r.w Morągu (war. - maz.) poszukuje osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku kierownik sali/manager.
Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie i rozwój restauracji według wyznaczonych standardów,
- nadzór nad podległym personelem
GWARANTUJEMY UCZCIWE ZASADY WSPÓŁPRACY I GODNE WYNAGRODZENIE.
Oczekujemy:
- doświadczenia na stanowisku kierowniczym w lokalu gastronomicznym,
- uczciwości w realizowaniu zadań,
- otwartości i dyspozycyjności,
- umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,
- silnej motywacji oraz ukierunkowania na zamierzone cele.
Mile widziane:
- łatwość nawiązywania kontaktu,
- zamiłowanie do gastronomii,
- poczucie estetyki
Zapewniamy
-umowę o pracę w pełnym etacie, -praca w stabilnej i mocno rozwijającej się firmie,
-szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne), w które inwestujemy byś się dalej rozwijał,
-grafik, który układasz sam dla siebie i swojego zespołu,
-możliwość doboru współpracowników,
-możliwość ogromnego wpływu na kształt firmy,
-rozwój przez realizację swoich pomysłów oraz uczestnictwo w różnych projektach gastronomicznych,

Telefon: 509 588 064