Praca - Kucharz, Pomoc kuchenna, Pizzeria Manufaktura

Oferty pracy w Morągu
Kontakt:

21 paź 2018, 19:34

Pizzeria Manufaktura to stale rozwijająca się firma. Aktualnie jesteśmy w trakcie budowy nowego budynku w związku z tym poszukujemy osób , które będą tworzyć to miejsce razem nami.

OFERUJEMY CI PRACĘ NA STANOWISKU:

Kucharz/Kucharka – pomoc kuchenna

GWARANTUJEMY:

• Pracę w dynamicznym zespole, w wyjątkowej atmosferze
• Indywidualne szkolenie w pełni przygotowujące Cię do objęcia stanowiska
• Możliwość rozwoju
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Umowa zlecenie – przy dłuższej współpracy umowa o pracę
• Elastyczny, tygodniowy grafik, etat dostosowany do Twoich potrzeb
• Premie za dobrą pracę

TWOJE ZADANIA:

• Obsługa Naszych Gości
• Przygotowanie potraw , przede wszystkim przygotowanie pizzy oraz prostych potraw
• Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
• Wzajemna pomoc i współpraca w zespole

OCZEKUJEMY:
• Pozytywnej energii, zaangażowania, chęci nauki
• Otwartości i komunikatywności

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA- WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY :)

Zapraszamy do współpracy – Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie !

Telefon: 731 300 111