Poszukiwani Operatorzy maszyn CNC

Oferty pracy w Kielcach
Kontakt:

21 paź 2018, 20:52

Kielecka Fabryka Mebli to ponad 50 lat doświadczenia w branży meblowej. Dzięki ciągłemu, dynamicznemu rozwojowi dysponujemy jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce. Przy fabryce znajduje się salon meblowy o powierzchni 10 000 m2 który inspiruje do aranżacji nowoczesnych kuchni, pokojów dziennych oraz dziecięcych. Nasz zespół do wykwalifikowana kadra pracowników, która swoim doświadczeniem buduje silną pozycję Firmy na rynku.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:
Operator/ka obrabiarki CNC

Zakres obowiązków:
- obróbka elementów meblowych,
- kontrola pracy maszyny,
- nadzór nad jakością wykonywanych elementów,
- utrzymanie w czystości stanowiska pracy,
- efektywna realizacja zleceń produkcyjnych,
- praca dwuzmianowa

Oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- dyspozycyjności
- zaangażowania w wykonywane obowiązki
- zapału i chęci do pracy
- dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- system premiowy
- pakiet szkoleń

Telefon: 500 260 973