Magazynier

Oferty pracy w Starachowicach
Kontakt:

21 paź 2018, 21:36

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej
magazynier/kierowca wózka widłowego

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową
- terminowe wynagrodzenie
- możliwość stałego zatrudnienia
- dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Randstad Plus umożliwiające opiekę medyczną, oferującą kartę sportową, zniżki na zakupy online, do kina, restauracji i inne udogodnienia.

zadania

- prowadzenie procesów magazynowych: składowanie, wydawanie,
- rozpakowywanie i pakowanie towarów
- obsługa wózka widłowego

oczekujemy

- uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
- dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Telefon: 667 988 977