Pracownik produkcji

Oferty pracy w Jedrzejowie
Kontakt:

21 paź 2018, 22:11

Firma Mar-Tom z Jędrzejowa [ul. Jasionka 90] poszukuje osób chętnych do podjęcia zatrudnienia przy produkcji drzwi stalowych.

Oferujemy:

- stabilne warunki w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat,
- jasno określone obowiązki,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne warunki finansowe + premie.

Od kandydatów oczekujemy:

- sumienność, dokładność, motywacja do pracy,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
- dobry stan zdrowia,
- umiejętność pracy w grupie,
- dyspozycyjność, możliwość pracy na dwie zmiany.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
41 38-78-174
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.