Technik utrzymania ruchu - technik konserwator - Sandomierz

Oferty pracy w Sandomierzu
Kontakt:

22 paź 2018, 13:40

TECHNIK KONSERWATOR - UTRZYMANIE RUCHU - SANDOMIERZ

Zakres obowiązków:
- utrzymanie techniczne nieruchomości,
- eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości i nadzór nad nią,
- bieżące naprawy i konserwacja,
- prace ogólnobudowlane

Oczekiwania:
*Wykształcenie techniczne
*Znajomości obsługi instalacji (w zależności od kierunku wykształcenia):
- elektro-energetycznych
- wentylacji i klimatyzacji
- wodno-kanalizacyjnej
* Uprawnienia SEP
* Obsługa komputera: Windows, MS Office
* Odpowiedzialność
* Uczciwość
* Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
* Kreatywność

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z ponad 10-letnią obecnością na polskim rynku!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Telefon: 609 099 089