Konsultant ds. Obsługi Klienta w POS Play w Skarżysku

Oferty pracy w Skarżysku-Kamiennej
Kontakt:

22 paź 2018, 13:58

Opis obowiązków:
• sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez Operatora Play,
• kompleksowa obsługa posprzedażna klientów Salonu Play,
• realizacja indywidualnych planów sprzedaży,
• dbanie o czystość i wystrój salonu.

Idealny Kandydat to osoba:
• energiczna, kreatywna, zorganizowana,
• uśmiechnięta, zaangażowana,
• otwarta na nowe zadania i wyzwania,
• łatwo nawiązująca kontakt z klientem, komunikatywna,
• posiadająca umiejętność pracy w zespole,
• o predyspozycjach i umiejętnościach handlowych,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Telefon: 790 310 268