Regionalny Przedstawiciel Handlowy-woj. podlaskie

Oferty pracy w Białymstoku
Kontakt:

22 paź 2018, 16:56

Firma GDD, ogólnopolski dystrybutor marek premium z branży
biurowo – szkolnej poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
rejon pracy: woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie.

Podstawowe obowiązki:

*Osiąganie ustalonych celów związanych ze sprzedażą
*Utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z Klientami firmy
*Przygotowywanie oraz realizowanie strategii handlowej i marketingowej na powierzonym terenie
*Udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez firmę
*Umiejętność przygotowywania i profesjonalne prezentowanie oferty produktowej firmy, w tym organizacja prezentacji w wybranych placówkach
*Stałe poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży, w tym wdrażanie własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
*Rozbudowa sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów firmy
*Analiza rynku

Wymagania:

*Min. wykształcenie średnie ,
*Doświadczenia w handlu (minimum 2 lata na stanowisku przedstawiciela handlowego w jednej firmie)
*Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów
*Praktycznej znajomości technik sprzedaży, negocjacji oraz merchandisingu
*Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych
*Zaangażowania, inicjatywy oraz wysokiego poziomu energii wewnętrznej
*Stałego poszukiwania nowych rozwiązań
*Samodzielności w organizacji i planowaniu pracy
*Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w kierowaniu pojazdami
*Dobrej obsługi komputera, w tym znajomość MS Office
*Znajomość branży będzie dodatkowym atutem
*Miejsce zamieszkania – województwo podlaskie, warmińsko-mazurskie

Oferujemy:

*Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników sprzedaży
*Niezbędne narzędzia do pracy m.in.: samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy.
*Cykliczne szkolenia handlowe, marketingowe i produktowe
*Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

Telefon: 602 509 434