Pracownik biurowy

Oferty pracy w Białymstoku
Kontakt:

22 paź 2018, 17:01

Zakres obowiązków:
• wykonywanie połączeń telefonicznych w sprawie zamówień
• prowadzenie korespondencji e-mail z klientami.
• wprowadzanie faktur sprzedaży do programu magazynowo -księgowego.
• udzielanie informacji na temat oferty sklepu.

• obsługa wysyłek do klientów.

Wymagania:
• dokładność,
• samodzielność,

• chęci do pracy i samodoskonalenia się,
• umiejętność organizacji własnej pracy.

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełny etat,
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie,

• szkolenia produktowe i stanowiskowe,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Telefon: 85 677 70 70