Doradca Klienta – Sprzedawca ds. stolarki otworowej

Oferty pracy w Suwałkach
Kontakt:

22 paź 2018, 17:22

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na w/w stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki

Region: podlaskie

Wymiar: cały etat

Opis stanowiska:

realizację planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy,
budowanie i utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientem,
pozyskiwanie nowych klientów,
wdrażanie akcji marketingowych,
wdrażanie oraz utrzymanie najwyższych standardów w punkcie sprzedaży detalicznej i hurtowej

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub sprzedawcy w branży budowlanej lub FMCG,
wykształcenie minimum średnie,
zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
wysoko rozwinięte zdolności: komunikatywność, łatwość nawiązywania i rozwijania kontaktów interpersonalnych,
umiejętność monitorowania rynku,
zorientowanie na klienta i efekty,
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
umiejętność obsługi komputera i MS Office,
praktyczna znajomość technik sprzedaży,
kultura osobista
prawo jazdy kat. B.,
znajomość języka litewskiego – warunek konieczny

Oferujemy:

interesującą pracę w dobrze prosperującej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń zawodowych,
profesjonalne szkolenia,
niezbędne narzędzia pracy

Telefon: 533 200 197