Doradca Klienta - Praca stała lub dodatkowa

Oferty pracy w Augustowie
Kontakt:

23 paź 2018, 14:12

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży pożyczkowo-kredytowej pilnie poszukuje Doradców Klienta

Opis stanowiska pracy:
• Realizacja planów zbiórkowych i sprzedażowych
• Poszukiwanie, nawiązywanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów
• Utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami i dbanie o jakość obsługi
• Cotygodniowy odbiór rat od klientów
• Promowanie firmy w lokalnym środowisku

Wymagania:
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Komunikatywność
• Dobra organizacja pracy
• Zaangażowanie

Mile widziane:
• Osoby posiadające doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej (przedstawiciele finansowi i handlowi, agenci ubezpieczeniowi, doradcy ds. obsługi klienta)

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
• Umowę o współpracy
• Ciekawą pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• Sprzęt służbowy
• Elastyczny czas pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Wsparcie doświadczonych Menadżerów

Telefon: 660 423 568