Specjalista ds. przyłączeń mediów

Oferty pracy w Bielsku Podlaskim
Kontakt:

23 paź 2018, 14:22

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych. Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. Zatrudniamy ponad 1200 osób.

Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie warunków przyłączeniowych energii elektrycznej
- pozyskiwanie warunków przyłączeniowych wodno–kanalizacyjnych
- pozyskiwanie warunków przyłączeniowych gazowych
- analiza terminów i możliwości technicznych wykonania przyłączy
- nadzór nad zawarciem umów przyłączeniowych i dystrybucyjnych
- aktywny udział w realizacji przyłączy zgodnie z założonym harmonogramem
- współpraca z zespołem projektantów

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia technicznego (preferowane wyższe)
- praktycznej znajomości procesu przyłączania mediów do obiektów budowlanych
- umiejętności czytania rysunków technicznych
- znajomości procedur i przepisów prawnych związanych z realizację przyłączy
- czynnego prawa jazdy kat. B
- dyspozycyjności i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
- rzetelności, systematyczności i umiejętności pracy pod presją czasu
- komunikatywności i chęci zdobywania nowych umiejętności

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zatrudnionym osobom oferujemy:

- pracę w stabilnej organizacji w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
- możliwość współpracy z doświadczoną kadrą managerską
- narzędzia pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- udział w realizacji wielu ciekawych projektów

Telefon: 691 550 589