Sprzedawca stacja Lotos Optima Zambrów

Oferty pracy w Zambrowie
Kontakt:

23 paź 2018, 14:27

Przedsiębiorca zarządzający stacją paliw w imieniu LOTOS Paliwa spółka z o.o. w ramach rekrutacji zewnętrznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Lotos Optima Mazowiecka 2a, 18-300 Zambrów

WYMAGANIA

gotowość do pracy w systemie zmianowym (dzień/noc);
umiejętność pracy w zespole
kultura osobista
życzliwość i pozytywne nastawienie do ludzi

PODSTAWOWE ZADANIA
-obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa sp. z o.o.;
-dbałość o powierzone mienie
-aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;
pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

OFERUJEMY
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

***PRACA TAKŻE DLA STUDENTA***

Telefon: 519 075 958