Praca bez doświadczenia w magazynie odzieżowym - 11.02€

Oferty pracy w Grajewie
Kontakt:

23 paź 2018, 21:24

Przed wami otworem stoi duży magazyn rodzinnej firmy odzieżowej! Jest to praca dla wielu ludzi, którzy dbają o cały proces od zbierania i pakowania zamówień, przez kontrole jakości, aż do przygotowania zamówienia do transportu. Dzięki nim sklepy odzieżowe na bieżąco mogą uzupełnić swoje braki w najnowszych szykach mody. Dużo ruchu, dobre zarobki i rodzinną atmosferę w pracy masz zagwarantowane.

Twoje główne obowiązki to:

- kompletowanie zamówień w magazynie z odzieżą,
- rozładunek, załadunek oraz sortowanie kartonów z ubraniami,
- pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki,
- kontrola jakości pakowanych produktów,
- utrzymywanie porządku w pracy.

Co Ci możemy zagwarantować?

- stawkę od 11.02€ brutto,
- zakwaterowanie w domkach typu bongalow,
- darmowy Internet,
- umowę z holenderskim pracodawcą,
- pomoc w organizacji wyjazdu z większych polskich miast ,
- wynagrodzenie wypłacane na konto raz w miesiącu
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów na których pomoc zawsze możesz liczyć.

Interesujące?

Telefon: 775 417 022