Kierownik w Placówce Partnerskiej Alior Bank Hajnówka

Oferty pracy w Hajnówce
Kontakt:

23 paź 2018, 21:34

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. MD Marta Wyszkowska działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:

Kierownik
(HAJNÓWKA)

Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
• kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,
• sprzedaż produktów bankowych,
• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
• realizacja założonych planów sprzedażowych,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Oczekiwania:
. minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów bankowych
• bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,
• umiejętność budowania długofalowych relacji,
• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
• umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• szkolenia wstępne organizowane przez Bank,
• intensywny rozwój zawodowy,
• atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży.

Telefon: 606 713 307