oferta pracy: Technik Weryfikacji Produktu

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Fair Recruitment
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2008, 11:28

28 mar 2008, 09:51

Technik Weryfikacji Produktu/ Product Validation Technician

Nr ref. PVT/27/03

Miejsce pracy: Holandia

Opis Klienta:
Naszym klientem jest światowy lider w dziedzinie cyfrowych map drogowych. Oprogramowanie firmy można znaleźć w większości urządzeń GPS sprzedawanych w Ameryce Północnej oraz Europie. Poza oprogramowanie GPS firma zajmuje się również tworzeniem rozwiązań sieciowych, a także wsparciem logistyki.

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za upewnienie się, że produkty końcowe spełniają wymagania klienta oraz normy jakości stosowane przez firmę naszego klienta.

Przeprowadzanie procesów weryfikacji Data Product Master and Data Product Copy zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy.
Dokonywanie weryfikacji Distribution Product Master otrzymanych od twórców aplikacji na rzecz podmiotów zwracających się do firmy z propozycją dystrybucji ich produktów.
Wykonywanie testów Distribution Product Sample dla produktów wytworzonych przez firmy produkujące nośniki CD.
Weryfikacja wykonania części graficznych (okładki, instrukcje itp.) wykonanych przez firmy poligraficzne.
Weryfikacja końcowego składu produktu.
Weryfikacja systemu pakowania i transportu dokonywanego przez firmy zewnętrzne.
Udzielanie decyzji GO/No GO dla masowej produkcji.
Odpowiedzialność za publikację statystyk z weryfikacji produktu w Intranecie firmy.
Dokonywanie testów akceptacji produktu do sprzedaży przez partnerów z branży samochodowej.
Uczestniczenie w procesie poprawy jakości produktu poprzez procesy weryfikacyjne.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe inżynierskie (systemy informatyczne).
Minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
Chęć podjęcia szkolenia w ramach Data Exchange Formats (szczególnie GDF oraz SIF).
Ponad dwa lata doświadczenia z Microsoft office i systemami ERP (preferowane PeopleSoft / Oracle)
Znajomość systemów GIS (DNDC 96, ArcInfo, MapInfo, ArcView, Oracle).
Doświadczenie w systemach UNIX będzie dodatkowym atutem.
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość innego języka europejskiego).
Gotowość do częstych wyjazdów.

Oferujemy:
Atrakcyjne zarobki (32 000- 36 000 Euro/rok)
Pakiet szkoleń
Pomoc w relokacji
Praca w międzynarodowym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV w języku angielskim z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres: ewelina.wojnar@fr.net.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Zablokowany