kredyt na start

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
luck
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2017, 09:16

13 lis 2018, 09:17

Pożyczka przez internet może byc bezpieczna. Z jakiego powodu niby jest niebezpieczna? Wszystkie informacje podane są w regulaminie. Jeśli nie przeczytajcie regulaminu i natniecie się na dodatkowe opłaty to możecie mieć pretensje wyłącznie do samych siebie. Trzeba czytać takie rzeczy. Odsyłam do porównania pożyczek w firmach pozabankowych.

Takie zestawienia są bardzo przydatne jeśli planujecie wziać takie zobowiązanie. Możecie poczytać sobie jakie warunki mają poszczególne firmy.
Awatar użytkownika
Shindler
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2018, 09:32

13 lis 2018, 09:34

A ja omijam takie rzeczy. Nie ufam tym cudownym pożyczkom.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

14 lis 2018, 13:05

Z kredytami trzeba uważać, brzmią cudownie, ale trzeba przecież potem je spłacać, często przez wiele lat. Zdecydowanie nie jest to prosta i łatwa do podjęcia decyzja. Zanim weźmie się kredyt najpierw warto poczytać o tym, na co lepiej uważać: https://doradcafinansowy-bydgoszcz.pl/ żeby potem nie żałować i nie mieć niepotrzebnych problemów.
PS. jestem chooycem :)
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

15 lis 2018, 20:28

Bez kredytów nie byłoby inwestycji.
Awatar użytkownika
wombatt
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2018, 13:18

21 lis 2018, 13:25

Jestem tego samego zdania.
Awatar użytkownika
prafo
Posty: 18
Rejestracja: 01 paź 2017, 11:04

05 gru 2018, 21:43

Jeśli poważnie myślisz o kredycie to pomyśl o kredycie obrotowym zabezpieczonym. Można taki otrzymać w banku Raiffeisen i co istotne, nie trzeba zastawiać majątku firmy bo gwarancje daje BGK.
Awatar użytkownika
Śrubka
Posty: 21
Rejestracja: 26 cze 2018, 08:31

08 gru 2018, 17:31

Nie boję się brania kredytów przez internet. Generalnie to nigdzie się nie boję brać kredytów, bo umiem czytać z uwagą i rozwagą. Wiem na co się decyduję i nie wpakuję się w kłopoty. Główne źródło kłopotów w tym temacie to zbyt szybkie podpisywanie umów, a przecież nikt nas nie goni. Mamy czas by przeczytać umowę. Później wychodzą jaja i są kłopoty ze spłatą. Trzeba szukać konsolidacji chwilówek. Przy okazji dodam, że w http://kredytyzagranica.pl/ w zgrabny sposób można je załatwić. Swoją drogą uważam, że konsolidacja to bardzo dobry produkt bankowy.
Awatar użytkownika
Alessandro01
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2018, 10:12

17 gru 2018, 10:14

Polecam zadzwonić lub złożyć wniosek do banku. Oni przedstawią wam dokładnie swoją ofertę i wymagania ponieważ każdy bank ma inne zasady ustalania kosztów kredytu
Awatar użytkownika
Misia123
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2018, 20:35
Kontakt:

13 mar 2019, 14:59

maltanczyk pisze:
> potrzebne mi pieniądze na rozruch firmy ale nie chce się wkopać w jakąś
> umowę z której nie będę mógł się wywiązać albo pojawią się potem jakięs
> nieoczekiwane problemy... liczę na pomoc bardziej doświadczonych osób które
> podpowiedzą jakich kredytów unikać a o jakich warto pomyślec....


kredyt to może nie, moim zdaniem to za duże obciążenie, ale już oferta Aasa dla Biznesu jest calkiem w porządku. Lekko i szybko potem się spłaca. Warunki spłaty mozna fajnie dograc. To poważna instytucja finansowa a nie jakaś tam chwilówka.
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 21:50

16 maja 2019, 21:54

Zanim weźmiesz kredyt dla firm na start możesz zasięgnąć trochę informacji często może to pomóc Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy, więcej na https://niezaleznydoradcafinansowy.net/ Najlepiej brać taki kredyt firmowy, który ma dobre opinie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa