Specjalista ds. rozliczeń z kontrahentami

Oferty pracy w Chojnicach
Kontakt:

14 lis 2018, 15:12

Firma Seko S.A. w Chojnicach zatrudni osobę na stanowisko: Specjalista ds. rozliczeń z kontrahentami

Opis stanowiska:

Kontrola cen na dokumentach wydania towarów na podstawie cenników
Wystawianie faktur i faktur korygujących
Bieżąca kontrola i ewidencja dokumentów.
Kontrola i systematyczna archiwizacja dokumentów papierowych jak i elektronicznych.
Kontrola raportów kasowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dobra organizacja pracy.
Odpowiedzialność.

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowej wiedzy,
Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie;

Telefon: 668 098 980