Sprzedawca Malbork Alex Sport Galeria Malborska ul:Kościuszki 14

Oferty pracy w Malborku
Kontakt:

15 lis 2018, 13:19

Poszukujemy Pracownika na stanowisko Sprzedawcy
Lokalizacja: Alex-Sport Malbork Galeria Malborska

WYMAGANIA:
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej, terminala płatniczego
- zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialność
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie
- chęć podjęcia pracy na stałe !!!

OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta
- sprzedaż produktów
- ekspozycja towaru
- dbanie o estetyczny wygląd sklepu

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy
- praca w stabilnej, rozwijającej się firmie
- praca w młodym i miłym zespole
- system premiowy

Telefon: 608 515 127