Asystent ds. przeliczeń cyklicznych

Oferty pracy w Kwidzynie
Kontakt:

15 lis 2018, 14:25

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres obowiązków:

• Przeliczanie zapasów według wyznaczonej matrycy
• Szczegółowa analiza rozbieżności, szukanie przyczyn niezgodności
• Uaktualnianie stanów magazynowych w przypadku stwierdzenia rozbieżności
• Generowanie i analizowanie wyników inwentaryzacyjnych
• Przygotowywanie raportów poinwentaryzacyjnych
• Tworzenie matryc inwentaryzacji z zapewnieniem cykliczności oraz pokrycia inwentaryzacjami materiałów zgodnie z przyjętymi standardami
• Wykonywanie, analizowanie wyników inwentaryzacji niestandardowych, np. zleconych przez klientów, inne działy lub w związku z procesem EO

Wymagania:

• Znajomość aplikacji SAP, MES, WES
• Znajomość pakietu Office, w szczególności aplikacji Excel
• Doświadczenie z zakresu gospodarki materiałowej
• Znajomości aplikacji HelpDesk
• Zdolności interpersonalne
• Elastyczność i kreatywność w podejmowaniu działań
• Dyspozycyjność
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Telefon: 723 193 175