Spedytor międzynarodowy

Oferty pracy w Kościerzynie
Kontakt:

16 lis 2018, 14:26

Complex Tsl&Cars s.c. obecnie poszukuje osób na stanowisko spedytora międzynarodowego na bardzo dobrych warunkach finansowych.

Obowiązki:
- organizacja i koordynacja działań transportowych,
- budowanie bazy klientów po przez pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami(posiadanie portfela klientów będzie dodatkowym atutem),
- rozliczanie zleceń transportowych,

Kompetencje:
- doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego,
- dobra organizacja pracy,
- znajomość języków obcych ( angielski, niemiecki, francuski ),
- pozyskiwanie i utrzymanie relacji z klientami,

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie premiowym do uzgodnienia podczas rozmowy
- bardzo dobre warunki pracy,

Zatrudnimy obcokrajowców !!!

Telefon: 793 207 705