Spedytor Międzynarodowy

Oferty pracy w Kościerzynie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PosrednikPracy
Posty: 8209
Rejestracja: 18 paź 2018, 01:16
Lokalizacja: Philippines
Kontakt:

16 lis 2018, 14:28

Zatrudnimy spedytorów międzynarodowych z min rocznym doświadczeniem w branży.

Obowiązki :
-pozyskiwanie i organizacja ładunków w relacjach krajowych i międzynarodowych (plandeki,ruchome podłogi)
-budowanie długofalowych relacji z klientami
-kwotowanie i negocjowanie stawek
-rozwiązywanie bieżących problemów

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
-stabilne zatrudnienie-umowa o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego

Telefon; 535 530 035
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kościerzyna”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa