Referent ds logistyki (umowa zastępstwo)

Oferty pracy w Radomsku
Kontakt:

17 lis 2018, 23:56

Manuli Hydraulics Manufacturing Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries działającego m.in w sektorze produkcji części hydraulicznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Referent ds logistyki

Miejsce pracy: Radomsko

Opis stanowiska:

• Sprawdzanie poprawności SAP i AMES oraz wyjaśnianie niezgodności
• Tworzenie raportów z realizacji planów produkcyjnych
• Wsparcie dla planisty produkcji

• Tworzenie i rozbudowywanie metod kontroli danych w systemie AMES i SAP

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Dokładność i sumienność.
• Samodzielność w wykonywaniu pracy.
• Umiejętność obsługi programów MS Office, w szczególności Excel.
• Angielski w stopniu komunikatywnym.

Zapewniamy:

• 430 PLN brutto premii ruchomej

• wynagrodzenie zasadnicze zgodne z umiejętnościami

• stabilne warunki zatrudnienia.

• umowa o pracę na pełny etat.

• pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia)

• dodatkowe benefity (karta Multi Sport, dofinansowanie do stołówki zakładowej, transport, paczki na święta).

Telefon: 44 684 74 12