Operator CNC - branża lotnicza

Oferty pracy w Dzierżoniowie
Kontakt:

21 lis 2018, 13:14

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

UWAGA!!!!
Zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Operator CNC.
Produkcja komponentów do silników lotniczych na maszynach sterowanych numerycznie.

Obowiązki:
- ustawianie i obsługa obrabiarek skrawających CNC (tokarki/frezarki/drążarki)
- czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów
- nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami

Wymagania:
- mile widziana znajomość systemu sterowania Fanuc, Heidenhain, Okuma, Siemens, Mazak
- Mile widziani absolwenci szkół mechanicznych - możliwość szkolenia na danym stanowisku

Oferujemy:
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę bezpośrednio u Pracodawcy,
- brak monotonii pracy,
- praca w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala,
- indywidualne stanowiska spawalnicze,
- premia kwartalna i roczna,
- rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta MULTISPORT,
- ubezpieczenie medyczne Medicover,
- ubezpieczenie na życie,
- przerwa 30 minutowa wliczana do czasu pracy,
- elastyczność w pracy zmianowej,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Telefon: 693 904 158