Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego

Oferty pracy w Krakowie
Kontakt:

24 lis 2018, 17:38

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy
prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami na powierzonym terenie.

OCZEKIWANIA:
• Doświadczenie na stanowiskach Przedstawiciela Handlowego

( WARUNEK KONIECZNY )

• Wykształcenie min. średnie,
• Orientacja na rezultat/cel,
• Umiejętności interpersonalne,
• Prawo jazdy kat. B.,
• Gotowość do częstych podróży służbowych,
• Samodyscyplina i odpowiedzialność.

OBOWIĄZKI:

• Aktywne pozyskiwana i obsługa klientów w terenie
• Bieżące raportowanie
• Udział w szkoleniach
• Monitorowanie rynku, kreowanie działań reklamowo-promocyjnych

JEDNOCZEŚNIE OFERUJEMY:

• Stabilną formę zatrudnienia
• Nowoczesne narzędzia pracy
• Realne warunki rozwoju zawodowego i finansowego
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Telefon: 504 907 618