Ambasador Marki- Tarnów

Oferty pracy w Tarnowie
Kontakt:

24 lis 2018, 18:07

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ambasador Marki

Nr ref.: AM/10/TAR

Miejsce pracy: Tarnów

Obowiązki:

• Informowanie pełnoletnich osób o wyrobach Klienta;

• Zachęcanie do zakupów wyrobów firmy;

• Wspieranie działań marketingowych firmy;

• Przeprowadzanie ankiet wśród Klientów galerii handlowych, sklepów detalicznych oraz na renomowanych stacjach benzynowych.

Wymagania:

• Wiek ukończone 21 lat ,

• Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci),

• Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (wtorek-sobota), w godzinach między 7:00 -22:00 (dziennie 4-6 godzin) – elastyczny grafik;

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;

• Umiejętność prezentacji i komunikatywność;

• Uczciwość, zaangażowanie oraz charyzma będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

• Atrakcyjną stawkę godzinową 15 zł/h netto - podstawa + premia 8zł/h netto; ;

• Program motywacyjny - miesięczne premie za dobre wyniki;

• Możliwość awansu;

• Możliwość dłuższej

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

• Gwarantujemy niezbędne narzędzia do pracy i artykuły promocyjne;

• Elastyczny grafik - osoba sama wybiera godziny pracy, dostosujemy się do Twoich obowiązków

Telefon: 731 120 010