Elektryk ds. Utrzymania Ruchu

Oferty pracy w Tarnowie
Kontakt:

24 lis 2018, 18:10

Bruk-Bet to największa i najbardziej dynamiczna organizacja, działająca w branży materiałów budowlanych nieprzerwanie od ponad 30 lat. Potęgę firmy tworzą inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Solar®, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Do naszego zakładu w Skierniewicach poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

·Diagnostyka uszkodzeń i awarii instalacji elektrycznych i systemów sterujących

·Wykonywanie bieżących napraw oraz remontów urządzeń i instalacji elektrycznych

·Przeprowadzanie kontroli stanu instalacji, maszyn i urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

·Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. obszarze serwisu, konserwacji, napraw urządzeń produkcyjnych)

·Wykształcenia minimum średniego - preferowane profile techniczne

·Uprawnienia SEP

·Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów oraz silna motywacja do pracy

·Chęć nauki i rozwoju własnych kompetencji, rzetelność i dobra organizacja pracy

Dużym atutem będzie:

·Znajomość zagadnień związanych z przemiennikami częstotliwości i serwonapędami (np. SEW, Schneider, Siemens)

·Znajomość zagadnień związanych z sieciami przemysłowymi

·Wiedza na temat hydrauliki i pneumatyki przemysłowej

Oferujemy:

• Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy

• Umowa o pracę (pełny etat)

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji (przyuczenia, kursy, szkolenia)

• Stabilność zatrudnienia

W Bruk-Becie, wierzymy, że sukces i rozwój firmy zależy od zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników. Dlatego wspólnie stwórzmy wyjątkowe miejsce pracy.

kontakt telefoniczny: 532 756 189