Kierownik Regionalny Zakłady Bukmacherskie Milenium

Oferty pracy w Tarnowie
Kontakt:

24 lis 2018, 18:16

Podstawowe Zadania:

- kontrola pracy punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich

- kontrola przestrzegania procedur oraz zasad pracy

- dbałość o wizualizację punktów na podległym terenie

- weryfikacja umiejętności i wiedzy pracowników

- analiza danych, sporządzanie raportów, prowadzenie dokumentacji

- pomoc przy prowadzeniu nadzoru i koordynacji pracy punktów

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie

- biegła znajomość obsługi komputera

- zdolności organizacyjne, sumienność, dokładność

- umiejętności interpersonalne komunikatywność, dobra prezencja

- doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku przedstawiciela handlowego

- prawo jazdy kat. "B" i doświadczenie

- dobra organizacja pracy, operatywność i dyspozycyjność

Oferujemy:

- zatrudnienie na etat w pełnym wymiarze

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

- samochód służbowy

- praca w młodym i dynamicznym zespole

Telefon: 664 061 924