Kierownik Restauracji

Oferty pracy w Nowym Sączu
Kontakt:

24 lis 2018, 19:32

Miejsce pracy: Nowy Sącz (małopolskie)

Zadania:

· efektywne zarządzanie restauracją

· dbanie o rozwój i wizerunek restauracji

· odpowiedzialność za realizację standardów obowiązujących w firmie

· nadzorowanie i koordynowanie wszelkich działań zatrudnionego w restauracji personelu

· kontrola i nadzór nad poziomem stanów magazynowych

· raportowanie do centrali wyników sprzedaży i wysokości przychodów

· przestrzeganie przepisów BHP, przepisów p-poż jak również przepisów ochrony środowiska i bezpieczeństwa żywnościowego

Od Kandydatów oczekujemy:

· Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej

· Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

· Bardzo dobrej organizacji pracy

· Pasji i zaangażowania, pozytywnej energii oraz dążenia do najwyższych standardów obsługi klienta,

· Elastyczności i operatywność

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie

· Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska

· Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

· Ciekawą pracę w dobrej i życzliwej atmosferze, nastawionej na dzielenie się wiedzą

Telefon: 668 487 926