Magazynier

Oferty pracy w Nowym Sączu
Kontakt:

24 lis 2018, 19:35

Eurocash Alkohole to wiodący dystrybutor alkoholi oraz napojów zaopatrujący sklepy tradycyjne oraz segment HoReCa, posiadający kilkadziesiąt oddziałów w całej Polsce.

Zespół Eurocash Alkohole poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Jakie będą Twoje zadania?

• przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów
• przygotowanie towarów do wydania
• prowadzenie dokumentacji magazynowej

Co oferujemy w zamian?
• umowę o pracę na pełen etat
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji (ponad 20 lat na rynku)
• wynagrodzenie składające się z podstawy i premii – wypłacane zawsze na czas!
• bogaty pakiet socjalny: bezpłatna prywatna opieka medyczna, bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, kart sportowych, konkursów z nagrodami itd.
• możliwość rozwoju umiejętności i zdobywania doświadczeń

Idealny kandydat powinien:
• mieć doświadczenie w pracy w charakterze magazyniera – jeśli go nie masz, nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy!
• posiadać znajomość gospodarki magazynowej
• bardzo dobrze organizować pracę własną
• charakteryzować się dokładnością, odpowiedzialnością, uczciwością
• być dyspozycyjny do pracy zmianowej

Dodatkowym atutem będą:
• aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne - książeczka sanepid
• uprawnienia operatora wózków widłowych

Telefon: 538 482 628