Zatrudnię Kierowce C+E

Oferty pracy w Olkuszu
Kontakt:

24 lis 2018, 23:53

Kierowcę w transporcie międzynarodowym kat. C+E
Trasy w kółkach Polska-Włochy, Weekendy w domu

Opis stanowiska:
Stałe wyjazdy
Praca w kółkach
Praca w komfortowych warunkach, zapewnionych przez nowoczesną i zadbaną flotę pojazdów
Kompetentny zespół Spedytorów

Oferujemy:
Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Zatrudnienie na umowę o pracę
Optymalnie zorganizowane procesy transportowe
Pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy i jazdy
Terminowość wynagrodzeń

Oczekujemy:
Prawa jazdy kategorii C+E
Cyfrowej karty kierowcy
Znajomości przepisów dot. czasu pracy kierowców
Aktualnych uprawnień i badań
Dyspozycyjności
Znajomości topografii Europy

Telefon: +48 668438184