Produkcja Czechy Ostrawa - Darmowe Zakwaterowanie!!!

Oferty pracy w Olkuszu
Kontakt:

25 lis 2018, 01:40

Nie masz doświadczenia i szukasz pracy z dobrym wynagrodzeniem? Zacznij karierę jako pracownik produkcji w Czechach! Czeski producent elektroniki z siedzibą w Ostrawie poszukuje pracowników wsparcia produkcji do montażu części elektronicznych dla największych koncernów na świecie.

Operator produkcji – operator centrum serwisowego
Miejsce pracy: Ostrawa, Republika Czeska

Opis stanowiska pracy:
- składanie części i podzespołów elektronicznych,
- kontrola jakości gotowych produktów,
- pakowanie i układanie gotowych produktów,
- proste prace na komputerze (ekrany dotykowe),
- praca na pełen etat w systemie zmianowym.

Wymagania:
- sprawność manualna,
- gotowość do relokacji,
- uczciwość i odpowiedzialnego podejścia do pracy,
- gotowość do pracy godzinach nocnych,
- gotowość do pracy stojącej.

Oferujemy:
- czeska umowa o pracę ze stawką podstawową 15 860 CZK brutto,
- bonus frekwencyjny 1500 CZK netto,
- bonus rekrutacyjny (na start) 1650 CZK,
- dofinansowanie do posiłków 26,50 CZK,
- dodatki za pracę w nadgodzinach, dniach wolnych od pracy oraz weekendy zgodnie z czeskim Kodeksem Pracy,
- wynagrodzenie płatne do 30. dnia kolejnego miesiąca,
- zaliczki już po 1. tygodniu pracy,|
- bezpłatny transport z Katowic pod warunkiem przepracowania 90 dni,
- bezpłatne zakwaterowanie w hotelu (zdjęcia dostępne u rekrutera),
- całkowite wynagrodzenie waha się od 16 500 CZK netto do 19 000 CZK netto.

Telefon: 537 905 601