Ślusarz

Oferty pracy w Olkuszu
Kontakt:

25 lis 2018, 01:49

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "FIRMUS" Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów na stanowisko Ślusarz.

Miejsce pracy: Olkusz

Zadania:
- Wykonywanie prac związanych ze ślusarką
- Składanie elementów z przygotowanych materiałów zgodnie z rysunkiem technicznym
- Montaż/demontaż elementów konstrukcji stalowych

Wymagania:
- Praktyczna znajomość rysunku technicznego
- Co najmniej dwuletnie doświadczenie w ślusarstwie

Oferujemy:
- Możliwość podjęcia pracy od zaraz
- Umowa o pracę
- Atrakcyjny pakiet socjalny (wycieczki firmowe, spotkania integracyjne, basen/język angielski dla Pracowników)
- Doświadczenie zawodowe
- Możliwość zdobycia uprawnień/kwalifikacji

telefon: 501 937 387