Inżynier spawalnictwa

Oferty pracy w Olkuszu
Kontakt:

25 lis 2018, 01:49

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „FIRMUS” Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko Inżynier spawalnictwa.

Miejsce pracy: Olkusz

Zadania:

- sporządzanie dokumentacji spawalniczej (min. WPS, WPQR i inne)

- nadzór nad dokumentacją techniczną, wymogami jakościowymi

- nadzór nad uprawnieniami personelu spawalniczego, kontrola ważności egzaminów spawalniczych

- odbiór prac

- koordynacja zamówień Klientów i określanie możliwości produkcyjnych pod kątem spawalniczym

- współpraca z jednostkami zewnętrznymi (audytorami, kontrolerami Klienta, jednostkami notyfikującymi, UDT)

Wymagania:

- ukończone/bądź w trakcie kierunkowe studia wyższe

- wiedza techniczna w zakresie spawalnictwa, obróbki cieplnej, metalurgii oraz inżynierii materiałowej

- umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach z sektora budownictwa przemysłowego

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- umowa o pracę

- atrakcyjny pakiet socjalny (wycieczki firmowe, spotkania integracyjne, basen/język angielski dla Pracowników)

- praca w stabilnym zespole

- doświadczenie zawodowe

- możliwość zdobycia uprawnień i kwalifikacji

Telefon: 501 937 387