Magazynier

Oferty pracy w Bochni
Kontakt:

25 lis 2018, 02:14

Firma AiFO GROUP powstała w 2007 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją podzespołów do komercyjnych urządzeń chłodniczych oraz wykonywaniem instalacji klimatyzacji i chłodnictwa przemysłowego w obiektach przemysłowych i komercyjnych na terenie kraju i zagranicą.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
MAGAZYNIER
Opis stanowiska:
- wykonywanie prac polegających na starannym i poprawnym pakowaniu towaru
- dostawa towaru do klienta
- przyjmowanie towaru
Wymagania:
- samodzielność w działaniu, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
- obsługa wózka widłowego (uprawnienia) mile widziane
- doświadczenie na stanowisku magazyniera mile widziane
Oferujemy:
- pracę w młodym, pełnym pasji zespole
- stałe wygrodzenie + miesięczne premie uzależnione od efektywności pracy,
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Telefon: +48146113225