Pracownik ds. rozliczeń kierowców.

Oferty pracy w Bochni
Kontakt:

25 lis 2018, 02:21

Ofertę kierujemy do Kierowców Kat. C+E którzy chcieliby spróbować swoich sił w pracy biurowej przy rozliczaniu kierowców przy wyjazdach i powrotach z tras. Praca od poniedziałku do piątku + co 2 sobota.

Obowiązki:
• rozliczanie tras kierowców
• analiza poprawności wykonanej trasy, wykup opłat drogowych
• kontrola i rozliczanie zużycia paliwa na poszczególne pojazdy i kierowców
• prowadzenie działań mających na celu ograniczenie zużycia paliwa
• sprawdzanie naruszeń z tytułu czasu pracy kierowcy
• analiza oraz kontrolowanie kart drogowych
• weryfikacja i akceptacja dokumentów kosztowych trasy
• dbanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów transportowych
• kontakt z kierowcami w celu analizy trasy oraz ewentualnych niezgodności
• dbanie o jakość i terminowość realizowanych zadań

Wymagania:
• dobra znajomość obsługi komputera
• znajomość przepisów dot. czasu pracy kierowcy
• umiejętność pracy w zespole
• dbałość o mienie firmy

Oferujemy:
• pracę w firmie z polskim kapitałem o ustabilizowanej pozycji rynkowej dysponującą własnym taborem
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań, możliwość rozwoju
• przyjazną atmosferę pracy

Telefon: 720 899 156