MAGAZYNIER - pracownik pomocniczy GORLICE

Oferty pracy w Gorlicach
Kontakt:

25 lis 2018, 02:38

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

MAGAZYNIER - PRACOWNIK POMOCNICZY

Miejsce pracy: GORLICE

w dniach 29-30.10.18 w godzinach 09.00-15.00

Obowiązki:

-Układanie towaru,
-Prace pomocnicze przy skręcaniu mebli,
-Rozładunek towaru.

Wymagania:

-Dyspozycyjność do pracy w terminie:
-Sumienność i uczciwość,
-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
-Umowę zlecenie
-Stawkę godzinową
-Możliwość dalszej współpracy przy innych projektach,
-Terminową wypłatę wynagrodzenia

Telefon; 509 184 737