Operator maszyn w fabryce mebli

Oferty pracy w Skawinie
Kontakt:

25 lis 2018, 22:19

Zatrudnimy pracowników do obsługi maszyn w fabryce mebli.

Ilość wolnych stanowisk: 2

Obowiązki:
- obsługa maszyn do obróbki płyt meblowych,
- współpraca z pozostałymi pracownikami produkcyjnymi.

Wymagania:

- umiejętność podstawowej obsługi komputera,
- dokładność w działaniu,
- umiejętność pracy zespołowej,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- chęć do pracy i zdobywania nowej wiedzy,
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę o pracę,
- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- wynagrodzenie rozszerzone o dodatki premiowe.

Miejsce pracy:

ul. gen. E. Fieldorfa Nila 5, Skawina (Skawiński Obszar Gospodarczy)

Telefon: 12 273 20 96