Sprzedawca w sklepie z akcesoriami meblowymi

Oferty pracy w Kętach
Kontakt:

26 lis 2018, 01:17

Firma ELCAVO POLSKA, działająca na rynku od 1996 roku, zajmująca się kompleksowym zaopatrywaniem zakładów stolarskich w materiały do produkcji mebli, zatrudni osobę do pracy na stanowisku SPRZEDAWCY w sklepie w Kętach

Opis stanowiska:
- bieżąca obsługa Klientów
- przygotowywanie ofert handlowych
- przyjmowanie i sporządzanie zamówień
- kontakt z Klientami

Wymagania:
- umiejętność sprzedaży
- chęć i zaangażowanie do pracy
- wysoka organizacja pracy - terminowość, rzetelność, systematyczność
- samodzielność, dokładność i skrupulatność
- umiejętność pracy w zespole.
- wykształcenie min. średnie

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy jako sprzedawca
- znajomość branży

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17

Telefon: 728 211 581