Doradca klienta w Eurobank

Oferty pracy w Myślenicach
Kontakt:

26 lis 2018, 02:09

EUROBANK W MYŚLENICACH POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO
DORADCY KLIENTA ODDZIAŁU BANKOWEGO

OPIS STANOWISKA:

• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
• realizacja indywidualnych planów sprzedaży
• prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów

• koordynowanie lokalnych akcji marketingowych

WYMAGANIA
• doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
• mile widziane doświadczenie w telemarketingu
• wysokie zdolności komunikacyjne
• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
- średnie wykształcenie

OFERUJEMY
• umowę o pracę od pierwszego dnia
• stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
• profesjonalne, bezpłatne szkolenia
• świetną atmosferę pracy

Telefon: 609 417 369