Praca na magazynie w weekendy (dniówki lub nocki)!

Oferty pracy w Poznaniu
Kontakt:

26 lis 2018, 12:43

Ostatnie dni rekrutacji w tym roku. Nie przegap swojej szansy na bonus świąteczny!
1) spotkania rekrutacyjne:
wtorek - 09:30, 13:00 i 18:00
środa Drzwi Otwarte - 09:00 15:00
czwartek - 09:30, 13:00
2) szkolenie 29.11 lub 30.11
3) pierwszy dzień pracy 01.12

Bonus grudniowy 650 zł* !
Darmowy dojazd i obiady
Miejsce pracy: Sady k. Poznania

oferujemy
- wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h + system premiowy do 15% !
- praca w wymiarze 100% etatu - pracujesz 4 dni w tygodniu, 3 masz wolne
- umowę o pracę tymczasową
- pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
- bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z miejscowości takich jak: Poznań, Gniezno, Wągrowiec, Swarzędz, Jarocin, Gostyń, Nowy Tomyśl, Leszno, Wronki, Wałcz, Konin, Piła i wiele innych!
- darmowy posiłek w trakcie pracy

zadania
- rozpakowywanie i skanowanie produktów,
- umieszczanie towarów na półkach magazynu,
- przygotowywanie i kompletowanie zamówień Klientów,
- pakowanie zamówień,

oczekujemy
- gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej,
- braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin,
- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
- przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy.

Telefon: 605 133 465