Instalator/serwisant sieci telekomunikacyjnych(światłowodowych) wlkp

Oferty pracy w Kaliszu
Kontakt:

26 lis 2018, 13:05

Jesteśmy firmą z branży telekomunikacyjnej i elektrotechnicznej. Posiadamy 19-letnie doświadczenia w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy ponad 1000 pracowników ulokowanych w różnych oddziałach w całej Polsce. Nasza siedziba znajduje się w Luboniu.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w lokalnych grupach technicznych na terenie województwa wielkopolskiego w szczególności na terenie powiatu kaliskiego i w mieście Kalisz.

na stanowisku:

Instalator/ Serwisant sieci telekomunikacyjnych (światłowodowych)

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Kalisz

Od kandydata oczekujemy:

- posiadania prawa jazdy kategorii B,

- samodzielności i zdyscyplinowania,

- umiejętności współpracy w zespole,

- zdolności manualno- technicznych

- znajomości obsługi komputera,

- wysokiej motywacji w zakresie zdobywania nowych umiejętności i pogłębiania wiedzy,

-zdolność do pracy na wysokości

- mile widziane: znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji i/lub elektrotechniki

Oferujemy:

- umowę o pracę a po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

- możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności,

- możliwość dzielenia się wiedzą oraz rozwoju osobistego

- wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,

-pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do wakacji, kolonii dla dzieci, kartę Multisport

Zadania:

-wykonywanie instalacji światłowodowych (FTTH)

-budowa i konserwacja elementów sieci oraz urządzeń,

-montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów.

Telefon: 63 243 55 58