Szukasz stałego pracodawcy??? Zgłoś się do nas !!!

Oferty pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Kontakt:

26 lis 2018, 15:44

Firma Lavoro Sp. z o.o. wpisana w rejestr pod numerem certyfikatu 9603 szuka osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia.

Zatrudnimy PRACOWNIKA PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

- obsługa piaskarki, układarki, prace montażowe itp.

- kontrola jakości gotowych elementów

- pakowanie gotowych elementów

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, stojącej

- mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pełny etat

- system premiowania

- szkolenia stanowiskowe

- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Telefon: 791-121-556