Magazynier

Oferty pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Kontakt:

26 lis 2018, 15:45

Opis stanowiska:

Obsługa wózka widłowego;
Prace magazynowe związane z przyjmowaniem i wydawaniem materiałów;
Transport i składowanie towarów na terenie magazynu;
Przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości, BHP;
Praca w systemie dwuzmianowym;

Wymagania:

Uprawnienia na obsługę wózka widłowego;
Mile widziane uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu roboczego oraz z kabiny;
Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;
Umiejętność pracy w zespole;
Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość;

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (zatrudnienie na umowę o pracę);
Gwarancję wypłaty wynagrodzenia;
Przyuczenie do pracy;
Wynagrodzenie godzinowe w systemie dniówkowym 15zł/h;
Premie regulaminowe.

Telefon: 531 802 880