Client Account Officer

Oferty pracy w Gnieźnie
Kontakt:

28 lis 2018, 11:45

VarsoviaFX specjalizuje się w przekazach pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski. Nasi pracownicy to starannie dobrany zespół, który swoją wiedzę i umiejętności rozwijał w największych międzynarodowych instytucjach finansowych. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Client Account Officer do oddziału w Gnieźnie. Jeśli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie, zdobywać nowe umiejętności, a kontakt z klientami sprawia Ci przyjemność, wyślij do nas swoje CV.
Opis stanowiska:
-Telefoniczna obsługa klienta indywidualnego i biznesowego,
-Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami i partnerami handlowymi,
-Rozwiazywanie reklamacji,
-Dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy.
Wymagania:
-Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się,
-Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
-Komunikatywność,
-Profesjonalizm,
-Umiejętność organizacji pracy.
Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Pracę w systemie zmianowym,
-Możliwość rozwoju oraz awansu wewnątrz struktury firmy,
-Pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pozytywnej energii zespole:)

Telefon: 222 954 292