Położna/ Położny

Oferty pracy w Lesznie
Kontakt:

28 lis 2018, 12:57

Centrum Medicover

ul. Jana Ostroroga 8 A, Leszno

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Coś o Tobie:

- masz 2 lata doświadczenia i aktualne prawo wykonywania zawodu
- posiadasz uprawnienia do wykonywania KTG

Twoje obowiązki:

- w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych (np. KTG, leczenie ran, kurs doradztwa laktacyjnego)
- ścisła współpraca z Lekarzem Ginekologiem
- przygotowywanie Pacjentki do badań lekarskich
- przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjentki

Nasza oferta w pigułce:

- elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B
- możliwość ukończenia dodatkowych kursów na koszt Medicover
- pięcioetapowa ścieżka rozwoju
- możliwość pracy po 7,35 bądź w 12 godzinnym systemie pracy, wolne we wszystkie niedziele i święta
- pakiet benefitów, który obejmuje m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wiele innych
- przyjazna atmosfera

Telefon: 664 031 125